EVDEN EVE NAKLİYAT

Profesyonel Evden eve Nakliyat

" Akaydın Evden eve Nakliyat , ev taşımacılığının yanı sıra ofis taşıma hizmetlerimizTürkiye ve İstanbul'un heryerinde yapmaktayız. "

 

   İnsanlar farklı nedenlerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalır. Bazen iş değişikliği sebebiyle, bazen de daha farklı bir nedenden dolayı evlerimizi taşırız. Dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünen bu işlem, ciddi bir uzmanlık gerektiriyor. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için mutlaka evden eve nakliyat hizmeti almamız gerekiyor. Aksi durumda eşyalarımız zarar görebileceği gibi, istediğimiz zamanda işlem tamamlanmayabilir. Evlerin içerisinde yer alan eşyalardan bazıları son derece hassastır ve yapılacak ufak bir hatadan dolayı bunların zarar görmesi söz konusu olabilir. Özellikle bu alanda profesyonel olmayan kişilerden alınan hizmetlerde, böyle durumların çok fazla yaşandığı bilinmektedir. Eşyaların zarar görmesi sonrasında ise amatör hizmet veren kişiler, genellikle sorumluluk kabul etmeme yoluna gitmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

   Ülkemizin en kalabalık kentinde, nakliye noktasında ciddi bir ihtiyaç vardır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde bu ihtiyaç karşılanmaktadır. Fakat bu alanda hizmet veren firmaların tamamının profesyonel olduğunu söylemek çok zordur. Nakliye hizmetlerinde kullanılan aletler ve personeller çok büyük önem taşır. Personellerin bu alanda uzman olmaması, ciddi sıkıntılara neden olacaktır. Çünkü eşyaların nasıl paketleneceği, ambalajların nasıl yapılacağı, aletlerin nasıl kullanılacağı, burada bahsedilen uzmanlıkla ilgilidir. Bunun haricinde kullanılan aletler için de benzer ifadeler kullanılabilir. Amatör firmalar, tamamen insan gücüne dayalı olarak hizmet verirler. Fakat profesyonel firmalar, bu işe uygun aletler ile personellerin daha az eforla eşyaları taşımasını sağlamaktadır. Ambalaj için kullanılan özel malzemeler, asansör ve nakliye kamyonunun iç dizaynı, bu noktada büyük kolaylık sağlar.

Evden eve Nakliyatta Standartlar

   Nakliye kamyonun iç dizaynı, taşıma esnasında eşyaların hasar almaması adına çok büyük önem taşır. Evden eve nakliyat için bu araçların uygun yapıda olması gerekir. Ayrıca çok fazla eşyası olan evler için tır gibi daha büyük araçlar kullanılmalıdır. Eşyaların güvenliği ve zamanında teslimatın yapılması, firmaların birinci önceliğidir. Eşya güvenliği için sigortalama yöntemini kullanan firmalar, böylece müşterilerin mağduriyetinin önüne geçmektedir. Zarar gören ya da tamamen kullanılamaz duruma gelen eşyalar sigorta tarafından karşılanmaktadır. Böylece müşterilerin en ufak bir kaybı dahi olmamaktadır.

Evden eve Nakliyatta

Kurumsal çözüm

ortağınız ...