KARTAL NAKLİYAT HİZMETLERİ

Kartal Evden eve Nakliyat

     Gelişen ve değişen dünya ile birlikte birçok sektörde olduğu gibi taşımacılık alanında birçok değişim ve değişiklik yaşandı. Kartal evden eve nakliyat işlemi yapan firmamızda bu değişim ve değişiklikten yararlanarak kendisini günümüze uyarlamayı en iyi şekilde başarmıştır. Kurumsallaşmış bir firma olmanın verdiği güven ve rahatlık içerisinde siz değerli müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmenin sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Her bir işimizi büyük bir ciddiyet içerisinde ele alır ve siz müşterilerimizin en ufak bir sorunla karşılaşmaması için elimizden gelen her türlü gayreti göstermekteyiz. Firmamız hem iş ciddiyeti hem de siz müşterilerinin hakkını koruma adına eşyalarınızın tamamını taşınma esnasında garanti kapsamına alır. Eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak bir problemde ise size hiçbir mağduriyet yaşatmadan son kuruşuna kadar öder. Böylece hem sizin içiniz rahat etmiş olmakta hem de firmamız çalışanları işini daha ciddiye almaktadır.

 

      Kartal evden eve Nakliyat ile taşınma işlemi yaptıran ve bu konudan dolayı mustarip olmayan kimse yoktur. Çekmeköy evden eve nakliyat konusunda ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve hata payını sıfırlamaya çalışıyoruz. Çünkü firma olarak taşıdığımız yükün farkındayız. Birçok müşterimizden biliyoruz ki gözü gibi baktıkları ve değer verdikleri çeyiz eşyaları, işini amatörce yapan ve eşyalara değer vermeyen kişiler tarafından yanlış taşıma sonucunda kullanılamaz duruma gelmiştir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

   Kartal Evden eve nakliyat noktasında hizmet veren firmamıza ulaşmanızla birlikte sizlere nakliyat işlemi için randevu verilmektedir. Randevu günü ve saatinden bir gün öncesinde sekreterimiz sizi arayarak planda bir değişiklik olup olmadığını sormaktadır. Eğer planda bir değişiklik yoksa işinin ehli olan ve alanında uzman ekibimiz bildirmiş olduğunuz adrese gelir. Burada tüm eşyalarınızın tamamının söküm ve paketleme işlemini gerçekleştirirler. Bütün bunlar tam bir uzman hassasiyetiyle yapılmaktadır ve hiçbir eşyanıza zarar vermemek için her türlü gayret gösterilmektedir.


   Paketleme işlemi tamamlanan eşyalarınız yeni adrese Kartal evden eve nakliyat firmasının tecrübeli şoförleri tarafından sağ salim ulaştırılır. Burada da yine bütün eşyalarınızın uzman ekibimiz tarafından paketlerden çıkarılması, tamamının sonuna kadar kurulum ve montaj işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ekibimiz sizlere ekstra hiçbir masraf çıkarmayacağı gibi arkalarında da tek bir atık bırakmadan evinizi tertemiz bir şekilde sizlere teslim etmektedir.Kartal Ofis Taşımacılığı

   Kartal Ofis Taşımacılığı yine aynı evden eve taşımacılık şekilde taşınacağınız yere varıldığında ekip arkadaşlarımız her bir eşyanızı özenle indirir ve tamamının kurulumunu gerçekleştirir. Ofis Taşıma işlemleri profesyonel elemanlar tarafından hassas bir şekilde nakledilir .Ayrıca Kartal Ofis taşınma esnasında size böylece beyaz eşya ya da mobilya kurulumu için ekstradan tek kuruş masraf çıkarmazlar..

Kartal Ofis Taşıma

Hizmetleri % 20

İndirimlerle ...