PENDİK NAKLİYAT HİZMETLERİ

Pendik Evden eve Nakliyat

     Birçok insan ikamet etmekte olduğu evinden başka bir eve taşındığında, eşyaların nakliyesi sırasında bazı eşyalarının zarar gördüğüne şahit olduğu olmuştur. Bazen ise özellikle küçük eşyalarının kaybolması durumlarıyla karşılaşmıştır.Pendik evden eve Nakliyat yapılırken, işin öneminin ve sorumluluğunun farkında olarak, yılların verdiği tecrübe ve deneyimle hareket ediyoruz. Eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için gerekli olan tüm önlemleri en üst seviyede alıyoruz. Bu sayede aklınız da herhangi bir soru işareti kalmadan içiniz rahat bir şekilde evinizi taşıtmanız mümkün olmaktadır.

 

      Pendik evden eve Nakliyat hizmetlerini veren firma olarak taşımacılık işlemlerimizin her aşamasını teknolojinin sunduğu en son imkânlardan faydalanmak suretiyle gerçekleştirmekteyiz. Nakliye hizmetlerinde kullanmakta olduğumuz tüm araçlarımızın tamamı yeni ve bu iş için özel olarak dizayn edilmiş kapalı kasa araçlardan oluşmaktadır. Demonte olan mobilyalarınızın taşıma esnasında bağlantı yerleri gevşememesi için mutlak suretle ayrılabilen parçalarına ayrılır ve taşımaları bu şekilde gerçekleştirilir. Her bir eşyanız büyük küçük demeden mutlaka balonlu naylon diye bilinen ambalajlama malzemeleriyle dikkatlice ambalajlanır. Sıradan taşımacıların kullandığı gibi defalarca kullanılmış kir ve pas içerisindeki battaniyeler kesinlikle kullanılmaz. Taşınmakta olduğunuz eviniz ya da yeni taşınacağınız evinizin yüksek bir katta bulunması halinde firmamızın eşya taşıma asansörleri evinizin önüne kurulur. Böylece eşyaların taşıma esnasında en fazla zarar gördüğü yer olan dar merdivenleri görmeksizin eşyalarınız nakliye aracına yüklenir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Sigortası

   Pendik Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat esnasında, alınan tüm önlemlere rağmen yine de gerek dış sebepler, gerekse istenmeyen küçük kazalar neticesi eşyaların zarar görmesi veya kaybolması gibi durumlar nadir de olsa yaşanabilmektedir. Böyle bir durumda da herhangi bir zarara uğramamanız için Pendik evden eve nakliyat hizmetinde tüm eşyalarınızın değerleri üzerinden sigortasını yaptırmaktadır.


   Paketleme işlemi tamamlanan eşyalarınız yeni adrese Kartal evden eve nakliyat firmasının tecrübeli şoförleri tarafından sağ salim ulaştırılır. Burada da yine bütün eşyalarınızın uzman ekibimiz tarafından paketlerden çıkarılması, tamamının sonuna kadar kurulum ve montaj işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ekibimiz sizlere ekstra hiçbir masraf çıkarmayacağı gibi arkalarında da tek bir atık bırakmadan evinizi tertemiz bir şekilde sizlere teslim etmektedir.Pendik Ofis Taşımacılığı

   Pendik Ofis Taşımacılığı yine aynı evden eve taşımacılık şekilde taşınacağınız yere varıldığında ekip arkadaşlarımız her bir eşyanızı özenle indirir ve tamamının kurulumunu gerçekleştirir. Pendik Ofis Taşıma işlemleri profesyonel elemanlar tarafından hassas bir şekilde nakledilir .Ayrıca Pendik Ofis taşınma esnasında size böylece beyaz eşya ya da mobilya kurulumu için ekstradan tek kuruş masraf çıkarmazlar..

Pendik Evden eve

Nakliyat Hizmetleri

% 20 İndirimlerle ...