SANCAKTEPE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Sancaktepe Evden eve Nakliyat

     İnsanlar evini zarar görmeden güvenle taşıtmak için genellikle taşıma işlemini profesyonel hizmet sunan firmalara vermek isterler. Eğer evinizi taşıma işinizi verdiğiniz firma size Sancaktepe evden eve nakliyat esnasında profesyonel bir hizmet sunabiliyorsa bu elbette doğru bir karardır. Fakat ne yazık ki insanların bu noktada olan taleplerinin fazla olduğunu bilen amatör firmalar da vardır. Merdiven altı diye tabir edilebilecek nakliye firmaları, aslında bir evden eve nakliye hizmeti sunmadıkları halde sanki sunuyormuş algısı oluşturarak sizden evinizi taşıma işini alırlar. Sonrası ise elbette hüsran olur. Çünkü bu firmalar evden eve nakliye hizmeti sunabilecek gerekli donanıma, araç-gereç ve malzemeye sahip değillerdir. Eşyalarınızı sarmak için balonlu naylon yerine kirli battaniyeler kullanırlar, eşya taşıma asansörü yerine eşyalarınızı merdivenlerden taşırlar, açık kasa kamyonlarda üstü sadece branda ile örtülmüş şekilde taşıma yapmaları nedeniyle eşyalarınızı yol boyunca egzoz dumanı içinde bırakırlar. Tüm bunlar ise elbette bir evden eve nakliyat firmasından beklenebilecek şeyler değildir.

 

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

   Gerçek bir evden eve nakliyat firması olarak işini yıllardır özveriyle ve başarıyla yapmakta olan firmamız ise Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri beklentileri rahatlıkla karşılar. Yıllardır müşterilerimizin duyduğu haklı güveni korumak için kalitemizden ödün vermeden evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda mevcut araçlarımız sürekli olarak yenilemekte, yeni işe başlayan personellerinin evden eve nakliyat konusunda en kısa sürede gerçek manada uzmanlaşabilmesi için eğitimlere tabi tutulmaktadır. Ancak bu eğitimlerde başarılı olanların görevlendirilmesi yapılmakta, dolayısıyla eşyalarınızın acemi ellere bırakılmasına asla müsaade edilmemektedir.


   Sancaktepe evden eve nakliyat ile tüm eşyalarınızın piyasadaki gerçek değerleri experler vasıtasıyla tespit edilir ve bu değerlerden sigortalanırlar. Bu sayede eşyalarınızın başına istenmeyen bir durum gelmesi halinde dahi zarara uğramanız önlenmiş olur..Sancaktepe Ofis Taşımacılığı

   Sancaktepe Ofis Taşımacılığı yine aynı evden eve taşımacılık şekilde taşınacağınız yere varıldığında ekip arkadaşlarımız her bir eşyanızı özenle indirir ve tamamının kurulumunu gerçekleştirir. Sancaktepe Ofis Taşıma işlemleri profesyonel elemanlar tarafından hassas bir şekilde nakledilir .Ayrıca Sancaktepe Ofis taşınma esnasında size böylece beyaz eşya ya da mobilya kurulumu için ekstradan tek kuruş masraf çıkarmazlar..

Sancaktepe Evden eve

Nakliyat Hizmetleri

% 20 İndirimlerle ...