• mapTR
  • Şehir içi Evden eve Nakliyat
Şehir içi Evden eve Nakliyat
Profesyonel Şehir içi Nakliyat

İstanbul İçi Evden eve Nakliyat

     İnsanlığın varoluşuyla birlikte bir yerden bir yere göç etme yani taşınma işi de başlamıştır. Bizde geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübe ve birikimle şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hiçbir iş kesinlikle öyle dışarıdan bakıldığı gibi kolay değildir, fakat nakliyat işi ise hiç kolay değildir. Çünkü yükünüz emanet bir yüktür ve son derece hassasiyet gerektiren bir iştir. Firmamız bu anlamlı yükün bilincinde ve farkındadır, bu sebeple de siz değerli müşterilerimize hiçbir hüsran yaşatmamayı kendisine vazife bilmiştir.


      Alanında uzman ve güler yüzlü ekibimiz şehir içi evden eve nakliyat işlemi için evinize gelir ve her bir eşyanızı en güzel biçimde hiçbir zarar vermeden söker. Söküm işlemi tamamlanan eşyalarınız başka bir eleman tarafından tek kullanımlık havalı ambalajlar ile paketlenir ve asansör yardımı ile hiçbir zarar görmeden yükleme işlemi yapılır. Yeni adrese ulaşan eşyalarınızın aynı hassasiyetle tekrardan kurulumu gerçekleştirilir.


Şehir içi Evden eve Nakliyat nasıl yapılır ?


      Hemen hemen bizden önce başkalarına ev taşıtan her müşterimizden dinlediğimiz hikaye aynen şu; önceki taşımalarda eşyamız kırıldı, ezildi, çalındı gibi benzer olaylardır. Biz ise tamamen %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibimizle sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamıza ulaşmanızla birlikte artık eşyalarınız bize emanettir ve her tür zarara karşı firmamız garantisi altına giriştir. Şehir içi evden eve nakliyat işi yapan firmamız taşıma işleminden önce size bir eksper gönderir ve evinizdeki taşınacak her bir eşyanın listesini çıkarır. Listesi çıkarılan eşyalar firmamız garantisi altına alınarak taşınma esnasındaki en ufak bir çizilme, ezilme, kırılma veya kaybolmaya karşı garantilenmiş olur. Garanti alınan her bir ürününüzün tüm zararı firmamız tarafından sonuna kadar size hiçbir mağduriyet yaşatmayacak şekilde karşılanır.