SULTANBEYLİ NAKLİYAT HİZMETLERİ

Sultanbeyli Evden eve Nakliyat

     Bugünün dünyasında karşılaşılan en büyük problemlerden biri de taşınmak zorunda kalmaktır. Birde güvenilir bir evden eve nakliyat firması bulamadıysanız bu problem daha da büyümektedir. Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız, yılların sağladığı birikim ve tecrübe ile profesyonel nakliyat firması olarak hizmet sunmaya uzun yıllardır devam etmekteyiz. Sultanbeyli evden eve nakliyat için firmamızda bu hizmetlerde kullanılmakta olan son teknoloji taşıma araçları yer almaktadır. Nakliye için kullanılan araçlarımızın tamamı kapalı kasadır ve evden eve nakliye yapılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. İçerisi taşımak amacıyla yüklenen eşyalarınızın sabitlemek için uygundur.

     Çalışanlarımızın tamamı konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızı kesinlikle acemi kimselere emanet etmiyoruz. Her eşyanızı büyük- küçük, kırılır-kırılmaz, değerli-değersiz gibi bir ayrıma gitmeksizin tamamını balonlu naylon diye bilinen sargı malzemeleriyle özenle sarıyoruz. Kurulu haldeki mobilyalarınızı teker teker dikkatlice söküyor ve yeni evinizde yeniden kurmak üzere her bir parçasını ayrı ayrı balonlu naylon ile sarıyoruz. Taşındığınız evin veya taşınacağınız yeni evinizin yüksek bir katta bulunması halinde ise mutlaka firmamıza ait eşya taşıma asansörü yardımıyla eşyalarınızı merdiven yüzü görmeden güvenli bir şekilde taşıyoruz. Çünkü bina merdivenleri, özellikle de dar bina merdivenleri taşınmaları halinde eşyaların en fazla zarar görme ihtimali bulunan yerlerdendir.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

   Gerçek bir evden eve nakliyat firması olarak işini yıllardır özveriyle ve başarıyla yapmakta olan firmamız ise Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetleri beklentileri rahatlıkla karşılar. Yıllardır müşterilerimizin duyduğu haklı güveni korumak için kalitemizden ödün vermeden evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda mevcut araçlarımız sürekli olarak yenilemekte, yeni işe başlayan personellerinin evden eve nakliyat konusunda en kısa sürede gerçek manada uzmanlaşabilmesi için eğitimlere tabi tutulmaktadır. Ancak bu eğitimlerde başarılı olanların görevlendirilmesi yapılmakta, dolayısıyla eşyalarınızın acemi ellere bırakılmasına asla müsaade edilmemektedir.


   Sultanbeyli evden eve nakliyat ile tüm eşyalarınızın piyasadaki gerçek değerleri experler vasıtasıyla tespit edilir ve bu değerlerden sigortalanırlar. Bu sayede eşyalarınızın başına istenmeyen bir durum gelmesi halinde dahi zarara uğramanız önlenmiş olur..Güvenli Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

   Evden eve nakliyat hizmetini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmek için yukarıda bahsedilen hususların yerine getirilmesi oldukça önemlidir. Ancak her türlü önlemin alınmış olması, artık hiçbir problem yaşanmayacağı anlamına gelmemektedir. Çünkü dışarıdan gelebilecek durumlar için bazen hiçbir tedbir kâfi gelmeyebilir. Bu durumlar için ise Sultanbeyli evden eve nakliyat için, taşıma konusu olan tüm eşyalarınızı, gerçek değerlerini eksperler yardımıyla tespit ederek sigortalıyoruz. Bu sayede tam anlamıyla güvenli ve güvenceli bir taşıma hizmeti sunabiliyoruz.

Sultanbeyli Evden eve

Nakliyat Hizmetleri

% 20 İndirimlerle ...