ÜMRANİYE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Ümraniye Evden eve Nakliyat

" Ümraniye Evden eve Nakliyat ile Evinizi Ofisinizi Kurumsal taşıma süreci ile Türkiye'nin her köşesine taşıyoruz.Size ve sevdiklerinize daha çok zaman kalsın diye "

   Akaydın Şehirlerarası Nakliyat ve Depolama firması olarak 1986’dan bu yana yasal hizmet vermekte ve geniş yelpazeli hizmet seçeneklerimizle sizlere ulaşmaktayız. Sektörel anlamda uzun yıllardır bu işin içinde olmanın getirdiği profesyonellik sayesinde sizleri bir an bile mağdur duruma düşürmeden bugünlere kadar geldik. Çoğu nakliye firmasının aksine sigortalı güvence sağlayan bir nakliyat şirketi olarak uluslar arası bir nakliyat firması olma yolunda ilerliyoruz. Müşteri ilişkilerinin ve olumlu müşteri geribildirimlerinin bir şirketin ilerlemesinde ve devamlılığında oynadığı rolün bilinceyiz. Ümraniye evden eve nakliyat ekibimiz ile şehir içi ve şehirlerarası taşımalarınızda resmi güvence ile yanınızdayız.

Evden eve Nakliyat Sigortası

   Misyonumuz ve vizyonumuz çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirket olarak eşyalarınızın alınacağı binanın statüsünden taşınacağı binanın yerine ve durumuna; eşyaların özelliklerinden ve hassasiyet durumuna göre kategorilere ayrılmasına kadar tüm inceleme aşamaları, talebinizin verildiği andan itibaren gerçekleşmektedir. Bu aşamalar sırasında fazladan ekipman veya eleman ihtiyacı şirketimiz tarafından belirlenmektedir. Fazladan donanım(asansör vb.) gereklilikleri şirketimiz tarafından karşılanmakta ve fiyatlandırma yapılarak işin başından tarafınıza bildirilmektedir. Tüm hizmetlerimiz için ayrı ayrı gereklilikler ve prosedürler olmakla birlikte her biri için profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır.

Ümraniye Ofis Taşımacılığı

    Akaydın Nakliyat – Ümraniye Ofis Taşımacılığı ekibi olarak uluslar arası bir lojistik ve taşımacılık firması olma yolunda hızla ilerlerken hizmet yelpazemizi de bir o kadar geniş tutmaktayız. Ümraniye Ofis Taşımacılığı alanında ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ışık ve set taşımacılığı; eşya depolama ve fuar/organizasyon taşımacılığına kadar çok renkli seçeneklerimizle sizlere ulaşmaktayız. Tüm bu işlemler gerçekleşirken yıllardır yaptığımız gibi tüm eşyalarınız ve şirketimizle yaptığınız tüm anlaşmalar kayıt ve legal olarak güvence altındadır. 1986’dan bu yana hizmet vermekte olan nakliyat şirketimiz bünyesinde bugüne kadar hiçbir müşteri mağduriyetine yer vermemiştir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet politikaları çerçevesinde de böyle bir durum asla yaşanmayacaktır. Tüm soru ve talepleriniz için telefon veya web sitemiz yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

% 20 İndirimli

Ümraniye Evden eve

Taşımacılık Hizmetleri