ÜSKÜDAR NAKLİYAT HİZMETLERİ

Üsküdar Evden eve Nakliyat

" Üsküdar Evden eve Nakliyat Hizmetlerini 1986 'dan beridir .Üsküdar halkına Evden eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılık olarak hizmet vermekteyiz . "

   Üsküdar Şehirlerarası Nakliyat ve Depolama şirketi olarak 1986’dan bu yana hizmet vermekte ve güvenilir nakliye hizmeti sağlamaktayız. Üsküdar evden eve nakliyat seçeneğimiz ile hem şehir içi hem de şehirlerarası olarak hizmet verirken; müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirket olarak kimi şirketlerin aksine şirketimiz müşterilerini asla mağdur duruma düşürmemiştir. Öncelikle talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın incelemesini yapmakla işe başlarız. Taşıma yapılacak binanın durumundan eşyaların hassasiyeti, ağırlığı ve özelliklerinin ayrıştırılmasından kategorizasyonuna kadar tüm detayları önceden hazırlar ve size fiyatlandırma yaparız. Bu işlemler sırasında ekstra ekipman veya eleman ihtiyacı önceden belirlenmiş olarak size iletilir ve tüm donanım desteği(asansör vb.) şirketimiz tarafından karşılanır.

Üsküdar Güvenilir Nakliye

    Ülkemizde maalesef illegal nakliye oluşumları bir hayli fazladır ve legal yollardan şirketleşmiş gruplar dahi güvenilirlik konusunda tatmin edici değildir. Müşteriler arasında özellikle son yıllarda artan hasar mağduriyetleri göz önüne alındığında, kişilerin güvenilir nakliyat firması ihtiyacı artmaktadır. Üsküdar Şehirlerarası Nakliyat ve Depolama olarak müşterilerden gelen olumlu geri dönüşlerin ve yorumların şirketimizi ileriye taşıdığının ve sürekliliğini sağladığının bilincindeyiz. Üsküdar evden eve nakliyat – Üsküdar Evden eve Nakliyat olarak müşterilerimize tüm taşımacılık hizmetlerimizde taşımacılık sigortası yapıyoruz.

Üsküdar Ofis Taşımacılığı

    Üsküdar Ofis Taşımacılığı vge Depolama şirketi olarak Ofis Taşımacılığı ve lojistik firması olarak lider olarak ilerlemekteyiz. Şuana kadar Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetler arasında ofis taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık; kurumsal taşımacılıktan ışık ve set taşımacılığına kadar pek çok alanda hizmet yer aldı. Şuana kadar tüm bu hizmetlerden aldığımız geri dönüşler çerçevesinde ilerledik ve sektörün lideri olma yolunda sizlerle birlikte büyük adımlar attık. Akaydın Nakliyat olarak sizden gelen geribildirimlerin öneminin farkında olarak 1986’dan beri şirketimiz bünyesinde hiçbir müşteri mağduriyeti vakasına yer vermedik. Şuanda da uluslararası bir firma olma yolunda sizlere geniş yelpazeli hizmet seçeneklerimiz ve yüksek müşteri memnuniyeti standartlarımızla ulaşmaktayız. Tüm sorun-soru/görüş ve talepleriniz için web sitemiz üzerinden veya telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

% 20 İndirimli

Üsküdar Evden eve

Nakliyat Hizmetleri